Telefonas pasiteirauti +370 37 268960
KONTAKTAI

KAMIDA, UAB

Jovarų g. 2A,
LT-47193 Kaunas, Lietuva

Tel.: +370 37 268960 
Faks.: +370 37 268935 
El. p.: info@kamida.lt

Mokymai

Efektyvaus vairavimo mokymai: kaip sutaupyti degalų

Norite išmokti efektyviai vairuoti: ženkliai sumažinti degalų suvartojimą, transporto priemonių eksploatacines ir remonto išlaidas, vairuoti saugiai ir prisidėti prie taršos mažinimo?

Patirtis rodo, kad  pasaulyje sparčiai  populiarėjantis  naujas vairavimo stilius - efektyvus vairavimas,  gali  sumažinti degalų sąnaudas iki 15 proc.! Jau suskaičiavote, kiek galima sutaupyti? Prie šios sumos reiktų pridėti  sumažėjusias transporto priemonių eksploatacines, remonto išlaidas bei sumažėjusius nuostolius dėl retesnių eismo įvykių. Dabar Jūs turite atsakymą - kodėl verta mokytis efektyvaus vairavimo.

Kamida organizuoja efektyvaus vairavimo mokymus įmonių vairuotojams arba pavieniams fiziniams asmenims. Mokymai organizuojami dviem etapais: teorinė dalis ir ir praktinis vairavimas  kartu su konsultantu-instruktoriumi.

Pirmoje dalyje - teoriniuose mokymuose vairuotojai supažindinami su pagrindiniais ekonomiško vairavimo principais, technologijomis, galimybėmis ir nauda.

Praktinių  mokymų metu parodoma, kaip gautas teorines žinias pritaikyti praktikoje. Ekonomiško vairavimo konsultantas-instruktorius kartu su vairuotoju sėda į vilkiką (Euro 6) ir praktiniais patarimais, padeda vairuotojui greičiau įvaldyti efektyvaus vairavimo principus jam vairuojant. Praktinių mokymų metu vairuotojai įgauna įgūdžių, kaip taupyti degalus ne tik kelyje, bet ir važiuojant miesto gatvėmis.

Praktinio vairavimo mokymų trukmė: 1 valanda. Mokymai skirti tiek naujiems, tiek patyrusiems vairuotojams.

Atsiųskite mums užklausą el.paštu ir mes informuosime apie galimybes mokytis pas mus.

KROVINIŲ GABENIMAS
MARŠRUTAI
KONTAKTAI
KROVINIŲ GABENIMAS

Mes vežame didelius, mažus, komplektuotus, nestandartinius, pavojingus krovinius visoje Vakarų Europoje. Atsakingai ir profesionaliai atlikdami savo darbą užsitarnavome klientų pasitikėjimą, kuris išaugo į ilgametę partnerystę.

Vidutinė bendradarbiavimo trukmė - 5 metai!

Daugiau