Telefonas pasiteirauti +370 37 268960
KONTAKTAI

KAMIDA, UAB

Jovarų g. 2A,
LT-47193 Kaunas, Lietuva

Tel.: +370 37 268960 
Faks.: +370 37 268935 
El. p.: info@kamida.lt

Maršrutai

Belgija, Prancūzija, Olandija, Vokietija

Mes pervežame užsakovų krovinius Vakarų Europos šalyse. Lanksčiai pristaikome prie klientų poreikių. Kroviniai gabenami 24 valandas 7 dienas per savaitę  be poilsio dienų.Lietuva-Vakarų Europa-Lietuva

Kiekvieną savaitę KAMIDA vilkikai gabena krovinius savo puspriekabėmis iš Lietuvos į Italiją, Lenkiją, Vokietiją,  Belgiją, Šiaurinę Prancūziją, Nyderlandus, kitas Vakarų Europos valstybes  bei atgal  į Lietuvą. Maršruto trukmė 6-7 dienos.
ŽINOKITE, KUR JŪSŲ KROVINYS REALIU LAIKU

Automobiliuose įdiegta kontrolės sistema, leidžianti matyti vilkiko lokacijos vietą bet kuriuo paros metu, todėl Jūs visada žinosite, kur yra Jūsų krovinys,  galėsite bet kada susisiekti su vairuotoju.

KAMIDA transporto vadybininkas nuolat palaiko ryšį su vairuotoju, prižiūri procesus, deleguoja užsakovo suplanuotus darbus vairuotojams, operatyviai sprendžia iškilusias problemas.

KROVINIŲ GABENIMAS
MARŠRUTAI
KONTAKTAI
KROVINIŲ GABENIMAS

Mes vežame didelius, mažus, komplektuotus, nestandartinius, pavojingus krovinius visoje Vakarų Europoje. Atsakingai ir profesionaliai atlikdami savo darbą užsitarnavome klientų pasitikėjimą, kuris išaugo į ilgametę partnerystę.

Vidutinė bendradarbiavimo trukmė - 5 metai!

Daugiau