Telefonas pasiteirauti +370 37 268960
KONTAKTAI

KAMIDA, UAB

Jovarų g. 2A,
LT-47193 Kaunas, Lietuva

Tel.: +370 37 268960 
Faks.: +370 37 268935 
El. p.: info@kamida.lt

Kokybės politika

KAMIDA VERTYBĖS:


•    Klientų norų pildymas - mūsų verslas
•    Aukščiausios kvalifikacijos darbuotojai - profesionalai
•    Lankstumas, punktualumas ir operatyvumas
•    Sąžiningumas, atsakingumas ir teisingumas
•    Žodžio laikymasis

KAMIDA atlieka tarptautinių pervežimų paslaugas, todėl esame priversti nuolat specializuotis krovinių pervežimuose Vakarų Europos šalyse. Įmonės tikslas - kiekvienas įmonės klientas būtų patenkintas įmonės teikiamomis paslaugomis, todėl orientuojamės į bendradarbiavimą ir aukščiausios kokybės teikiamas paslaugas. Įvertinant tai, jog ši paslauga yra labai konkurencinga versle, įmonė nuolat ieško galimybių kaip tobulėti, siekti naujovių, tapti dar patrauklesne tiek esamiems, tiek būsimiems įmonės klientams bei atitiktų visus jų keliamus reikalavimus.

Supratome, kad suformavus lanksčią profesionalų komandą atsirado poreikis įvesti aiškią kontrolės sistemą, todėl įmonė gerindama klientų poreikių tenkinimą, siekdama užtikrinti teikiamų paslaugų ir darbų dar aukštesnę kokybę, sukūrė ir įdiegė įmonėje kokybės vadybos, aplinkos apsaugos bei darbuotojų saugos ir sveikatos sistemas, atitinkančias LST ISO 9001:2015, 14001:2015 ir OHSAS 18001:2007 standartų reikalavimus.

Efektyvindama savo veiklą įmonė vertina galimas rizikas, taiko prevencijos principus, laikosi teisinių ir kitų reikalavimų, paskiria atsakingus asmenis procesų vykdymui ir kontrolei. Nuolat peržiūri, atnaujina ir kontroliuoja įmonėje vykstančius procesus, vien tam, kad klientai gautų aukščiausios kokybės paslaugas.

Atsakingas įmonės požiūris į kokybiškas bei patikimai teikiamas paslaugas leidžia jausti  klientų pagarbą ir pasitikėjimą, o mums suteikia poreikį nestovėti vietoje, nuolat augti, plėstis ir tobulėti, siekiant tapti suteikiamų paslaugų lyderiais.

KAMIDA - profesionali, nuolat tobulėjanti ir brandinama komanda, kuri sugeba maksimaliai, efektyviai spręsti įvairias nestandartines situacijas ir užtikrina aukščiausios kokybės aptarnavimą bei orientuojasi į nuolatines naujoves, aktualijas, kad turėtų reikiamus patikimiausius išteklius kliento aptarnavimui.

KAMIDA strategija ir keliami tikslai atitinka įmonės kokybės politiką ir yra nuolat komunikuojami įmonės darbuotojams.


Kokybės sertifikatai

 

KROVINIŲ GABENIMAS
MARŠRUTAI
KONTAKTAI
KROVINIŲ GABENIMAS

Mes vežame didelius, mažus, komplektuotus, nestandartinius, pavojingus krovinius visoje Vakarų Europoje. Atsakingai ir profesionaliai atlikdami savo darbą užsitarnavome klientų pasitikėjimą, kuris išaugo į ilgametę partnerystę.

Vidutinė bendradarbiavimo trukmė - 5 metai!

Daugiau